Polícia prijala vo štrvrtok 5. septembra z linky 112 informáciu, že v smere od Trnavy na Špačince, v časti zv. Farárske došlo ráno k zrážke osobného auta s autobusom. i24.sk o tom informovala Mária Linkešová z KR PZ v Trnave. 

AKTUALIZÁCIA 12.57 h: Trnavská krajská policajná hovorkyňa potvrdila pre i24.sk informáciu, že 30-ročný vodič z okresu Trnava z auta Škoda Fabia po prevoze v nemocnice vážnym zraneniam dopoludnia podľahol. Podľa predbežných zistení pravdepodobne vodič neprispôsobil rýchlosť a nezvládol riadenie. Nie je vylúčené, že mohol dostať počas jazdy aj mikrospánok.

Podľa informácií hovorkyne sú na mieste policajti a podľa prvotných informácií prešiel vodič s autom Škoda Fabia z nezistených príčin do protismeru, kde došlo k zrážke s autobusom.echo adrotate_group(2);

„Pri nehode sa vážne zranil vodič z osobného auta. V autobuse bolo približne 25 cestujúcich, z toho 1 žena sa mala zraniť, predbežne by malo ísť o ľahšie zranenie. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia na mieste zisťuje,“ uviedla Linkešová pre i24.sk.

Zdroj: KR PZ Trnava | Foto: FB Polícia SR – Trnavský kraj

Lajknite si i24.sk na Facebooku: