Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na 64,5 kilometri diaľnice D1 v smere na Hlohovec v katastri obce Červeník. i24.sk o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru!

Podľa jej slov došlo pri nehode došlo k zrážke kamióna, dodávky a dvoch osobných motorových vozidiel, pričom kamión po náraze prerazil stredové zvodidlá a skončil v protismere.

echo adrotate_group(2);

„Následkom nehody utrpelo 12 osôb zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste zasahuje takmer 15 hasičov a dve posádky Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Diaľnica je momentálne v oboch smeroch neprejazdná,“ uviedla Križanová pre i24.sk.

Ako informovala Mária Linkešová z KR PZ v Trnave, diaľnica je v smere na Piešťany neprejazdná. Diaľničná polícia upozorňuje vodičov, že z dôvodu vážnej nehody je v km 68,500, asi 500 m pred odbočkou na Hlohovec, diaľnica D1 v smere na Piešťany neprejazdná. V opačnom smere, na Bratislavu je prejazdný iba jeden jazdný pruh.

„Polícia je na mieste, usmerňujeme dopravu a zisťujeme rozsah zranených a škôd. Podľa prvotných informácií mal vodič na kamióne prejsť cez stredové zvodidlá, kde došlo k zrážke s ďalšími vozidlami. Polícia žiada vodičov, aby na presun využili iné trasy,“ uviedla Linkešová pre i24.sk.

Správu bude aktualizovať.

Zdroj: PHaZZ, KR PZ Trnava | Foto: FB PHaZZ

Lajknite si i24.sk na Facebooku: