V nedeľu 24. marca došlo na západnom Slovensku k tragickej dopravnej nehode, kde po náraze osobného vozidla do stromu vyhasol život 46-ročného vodiča z Pezinka. Nešťastie sa udialo na ceste medzi Pezinkom a Šenkvicami.

Podľa slov hovorkyne KR PZ v Bratislave, Veroniky Slamkovej došlo k dopravnej nehode v čase okolo 01.45 h. Podľa doterajších informácií z miesta dopravnej nehody prechádzal vodič na osobnom motorovom vozidle zn. Audi Coupe (EČV PK) po ceste z Pezinka v smere do obce Šenkvice.

echo adrotate_group(2);

„Pri prechádzaní uvedeným úsekom z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky a následne zišiel mimo cesty a narazil do stromu. Následkom zrážky utrpel vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. Na zistenie prítomnosti alkoholu v tele vodiča bol nariadený odber krvi,“ uviedla Slamková pre i24.sk.

Okolnosti, ktoré tejto tragickej dopravnej nehode predchádzali sú predmetom objasňovania.

„V tejto súvislosti policajti pátrajú po svedkoch predmetnej dopravnej nehody. Svedkov, ktorí videli v inkriminovanom čase na uvedenom mieste priebeh a okolnosti tejto dopravnej nehody, ktoré by prispeli k jej objasneniu, vyzývame, aby sa osobne prihlásili na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Pezinku so sídlom na Šenkvickej ceste č. 14 alebo na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne tak urobili telefonicky na bezplatnom čísle polície 158 alebo aj na facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy,“ doplnila bratislavská krajská policajná hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Bratislava | Foto: KR PZ Bratislava

Lajknite si i24.sk na Facebooku: