Polícia v Prievidzi vykonáva skrátené vyšetrovanie vo veci prečinu Ublíženie na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva. i24.sk o tom informovala Elena Antalová z KR PZ v Trenčíne. 

Podľa jej slov doposiaľ nezistený páchateľ ešte začiatkom novembra minulého roka v skorých ranných hodinách (1. novembra o 04.30 h) na mieste verejnosti prístupnom na parkovisku na ul. J.Bajzu pred klubom Jantár v Prievidzi fyzicky napadol 25-ročného Dávida.

Neznámy muž ho pravdepodobne päsťou udrel tak, že utrpel zranenia s dobou liečenia 35 dní s obmedzením na bežnom spôsobe života. Na mieste udalosti bolo prítomných viacero osôb – možných svedkov tejto udalosti.echo adrotate_group(2);

„Nakoľko sa v  predmetnej trestnej veci nepodarili zistiť skutočnosti oprávňujúce vykonať trestné stíhanie proti určitej osobe bolo trestné stíhanie uznesením povereného príslušníka PZ Prievidza prerušené,“ uviedla Antalová.

Po páchateľovi uvedeného skutku však polícia pátra aj naďalej. Na záberoch z bezpečnostných kamier je vidno skupinu ľudí, ktorí by mohli byť svedkami napadnutia 25-ročného Dávida.

„Preto žiadame občanov o pomoc pri stotožnení osôb na záberoch, ktorí by nám mohli pomôcť k objasneniu trestných činov výtržníctva a ublíženia na zdraví.  Akékoľvek informácie k ich totožnosti nám môžu občania poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne kontaktujte našu oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy,“ doplnila pre i24.sk trenčianska krajská policajná hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Foto: KR PZ Trenčín

Lajknite si i24.sk na Facebooku: