V utorok 23. apríla bola v popoludňajších hodinách ohlásená na tiesňovej linke 150 dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ku ktorej došlo v katastrálnom území obce Chotín. i24.sk o tom informoval hovorca KR HaZZ v Nitre, Michal Varga. 

Podľa jeho slov bola k udalosti vyslaná hasičská jednotka z Komárna so štyrmi hasičmi a jedným kusom techniky. Po príjazde na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že motorové vozidlo sa nachádza prevrátené na streche v priekope. Mimo vozidla sa nachádzali dve osoby, ktoré sa sťažovali na bolesti chrbtice. Vnútri vo vozidle sa nachádzala jedna osoba s poranenou chrbticou.

echo adrotate_group(2);

„Hasiči v spolupráci so záchranármi, osobu zafixovali na prenosných nosidlách a vybrali ju z vozidla. Osoba bola následne naložená do vozidla RZP. V spolupráci so zdravotníkmi boli ďalšie osoby ošetrené a prevezené do nemocnice na ďalšie vyšetrenie,“ uviedol Varga pre i24.sk.

Ako ďalej doplnil, na vozidle boli vykonané protipožiarne opatrenia a pomocou sorbčnej látky boli zachytené prevádzkové kvapaliny. Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou bolo vozidlo pomocou autonavijaku vytiahnuté na krajnicu.

Zdroj: KR HaZZ Nitra | Foto: KR HaZZ Nitra

Lajknite si i24.sk na Facebooku: