zdroj: i24.sk

Vo štvrtok 27. decembra dopoludnia sa odohrala na východnom Slovensku dráma, pri ktorej mal syn zaútočiť nožom na vlastnú matku. O udalosti informovala hovorkyňa KR PZ v Košiciach, Lenka Ivanová.

Podľa jej slov malo k násilnej trestnej činnosti dôjsť v meste Michalovce, kde bola 57-ročná žena nožom bodnutá do oblasti hlavy. Osoba podozrivá zo spáchania skutku bola na mieste zadržaná a po vykonaní potrebných úkonov bude umiestnená do cely policajného zaistenia.

zdroj: i24.sk

Leteckí záchranári z Košíc na heliporte v Michalovciach prevzali od posádky rýchlej lekárskej pomoci ženu s bodným poranením v oblasti hlavy. „Lekár leteckých záchranárov jej doplnil ďalšiu potrebnú liečbu a po preložení na palubu bola pacientka pri vedomí, v stabilizovanom stave letecky prevezená do Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach,“ informovala hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby, Zuzana Hopjaková.echo adrotate_group(2);

zdroj: i24.sk

„Vzhľadom na závažnosť skutku vec na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý v súčasnej dobe vykonáva potrebné procesné úkony a spolu s ďalšími príslušníkmi Policajného zboru udalosť dokumentuje,“ uviedla Ivanová. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin vraždy v štádiu pokusu.

„Keďže momentálne prebiehajú prvotné úkony na mieste činu, nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie. Verejnosť budeme o prípade informovať hneď, ako to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ doplnila Lenka Ivanová z KR PZ v Košiciach.

Zdroj: KR PZ Košice, lzs.ate.sk, i24.sk | Foto: i24.sk

Lajknite si i24.sk na Facebooku: