Polícia Slovenskej republiky informovala o dvoch raritných dopravných nehodách, ku ktorým došlo na východnom a západnom Slovensku. V prvom prípade skončilo vozidlo v garáži, v druhom prípade nabúralo už do havarovaného vozidla.

Podľa informácií polície vodič jazdiaci v Humennom na vozidle Škoda Citigo sa v piatok 11. januára počas jazdy plne nevenoval vedeniu vozidla, následne prešiel do protismernej časti vozovky, vyšiel mimo cestu a prednou časťou vozidla prerazil pravú stenu garáže.

echo adrotate_group(2);

K dopravnej nehode došlo v nedeľu 13. januára aj na rýchlostnej ceste v katastri obce Dolná Streda v smere na Nitru. Auto Mercedes Benz CL narazilo do zvodidiel a bolo odstavené v pravom jazdnom pruhu. 28 ročná vodička zo Šoporne na Škode Octavia, ktorá tadiaľ prechádzala, sa nevenovala dostatočne vedeniu vozidla a nesledovala situáciu v cestnej premávke. V dôsledku toho narazila do zadnej časti odstaveného Mercedesu. Vodička sa pri nehode ľahko zranila, za porušenie pravidiel cestnej premávky bola riešená na mieste v blokovom konaní.

 

Zdroj: FB PZ SR | Foto: FB PZ SR

Lajknite si i24.sk na Facebooku: