Simona Jánošková (18) z resocializačného zariadenia Čistý deň, ktorá sa preslávila flirtovaním a oplzlými SMS s milionárom Boriskom Kollárom, nafotila drsné fotky. Úplne nahá. Okrem toho pánskemu magazínu Manmagazin.sk poskytla odpovede na skutočne intímne otázky, keď prezradila, aký je jej napikantnejší zážitok či poloha.

Simona mala v čase, keď bola v kontakte so známym oteckom iba 15 rokov. Okrem toho bola chovankyňou resocializačného zariadenia Čistý deň. Komunikácia medzi dievčaťom a Borisom prebiehala v rokoch 2014 a 2015. Správy ako „vy*ukáme sa“ či „pomilujem ťa“ pobúrili vtedy celé Slovensko.

echo adrotate_group(2);

Fotky nahej Simony a exkluzívny rozhovor si môžete pozrieť >>>TU<<<

Politik sa bránil tým, že netušil, koľko má dievčina rokov, pretože vyzerala omnoho staršie. Dnes už má Simona 18 rokov a do dospeláckeho života vykročila skutočne nezvyčajným spôsobom. Občasne pracuje ako striptérka a živí sa tiež modelingom.

Fotky nahej Simony a exkluzívny rozhovor si môžete pozrieť >>>TU<<<

Najnovšie však šokovala celé Slovensko. Nafotila drsné a šokujúce akty pre známy pánsky portál Manmagazin.sk. To však nie je všetko. Okrem poburujúcich fotiek im neváhala odpovedať ani na tie najintímnejšie otázky. Prehovorila o svojom najpikantnejšom se*uálnom zážitku a priznala sa i k jej obľúbenej polohe.

Fotky nahej Simony a exkluzívny rozhovor si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Exkluzívne pre Manmagazin.sk Lolla Fukari, Instagram

Lajknite si i24.sk na Facebooku: