Herečka Hana Gregorová zažíva od rozchodu s mladým zajačikom Koptíkom poriadne rušné chvíle. Ohrdnutý milenec jej nedá ani chvíľu dýchať a neustále na sociálnych sieťach prepiera ich spoločný súkromný život. Teraz to už nezvládla a údajne skolabovala. 

Hana Gregorová už dnes určite vie, že vzťah s o 32 ročným mladším Ondřejom Koptíkom bol jej najväčší omyl života. Odkedy ho opustila, ohrdnutý Koptík prepiera na sociálnych sieťach ich súkromný život.

V čase, keď tvorili pár, vyzerala Gregorová šťastná

Nehanbí sa zverejňovať ani situácie z ich intímneho života či fotky Gregorovej. Celé Česko a Slovensko je tak svedkom toho najhoršieho a najnechutnejšieho šoubiznisového rozchodu v histórii. Najnovšie Koptík vyšiel von s informáciou, že popri Hane mal i ďalšiu ženu a s Gregorovou bol iba kvôli darčekom.echo adrotate_group(2);

Koptík robí Gregorovej zo života peklo

Gregorová musela toto všetko trpieť a kvôli svojmu bývalému milencovi sa vyhýbala i verejnosti. Teraz však zrejme na ňu všetko doľahlo, pretože podľa českej televízie Prima skončila Gregorová v nemocnici. Za všetko mohol kolaps 65-ročnej herečky. Dôvodom malo byť celkové vyčerpanie organizmu.

Zdroj: TV Prima/Topstar, Facebook | Foto: Facebook

Lajknite si i24.sk na Facebooku: