Ilustračná foto

Obrovským peklom si musela prejsť len 19-ročná dievčina, ktorá bola nútená prostitúcii s desiatkou mužov denne. Podľa informácií polície sa to všetko začalo vlani, keď mladé dievča zlákala na pomocné domáce práce 34-ročná žena.

Poškodenú do svojho domu v okrese Levice zlákala Lívia L. (34) na pomocné práce v domácnosti. Išlo však len o zámienku, pretože následne mala mladej žene oznámiť, že bude vykonávať prostitúciu.

Mladej 19-ročnej žene mal ďalší z obvinených – Erik Š. (38) založiť na internete profil s jej fotkami v spodnej bielizni. V profile nechýbali ani informácie, aké druhy služieb bude poskytovať a za akú sumu.echo adrotate_group(2);

Ako uviedla polícia, mladá žena bola denne nútená k prostitúcii na rôznych odľahlých miestach v levickom okrese v autách a neskôr aj na ulici v Nitre a v Bratislave. Obvinení ju sledovali z vozidla, prípadne ju kontrolovali cez mobil. Mala zakázaný akýkoľvek kontakt s ľuďmi mimo prostitúcie. Poslušnosť si mali vynucovať násilím. Zažívala bitky a vyhrážanie, mali ju oblievať studenou vodou. Padali facky a kopance. Všetky zarobené peniaze musela odovzdávať.

„Oboch Líviu L. a Erika Š. už vyšetrovateľ národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii obvinil zo zločinu obchodovania s ľuďmi. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov. Stíhaní sú vo väzbe,“ doplnila polícia.

Zdroj: FB PZ SR | Video: FB PZ SR | Ilustračná foto: pixabay.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: