Ilustračná foto

POZOR! V prípade, že sa vo vašej domácnosti nachádza rozkladací stôl, zakúpený v obchodnom dome IKEA, prestaňte ho používať a vráťte ho späť. Z bezpečnostného hľadiska sa tento tovar sťahuje z predaja. 

IKEA sťahuje z predaja rozkladací jedálenský stôl GLIVARP, pretože u neho hrozí vypadnutie prídavnej dosky. Obchodný dom tak vyzýva všetkých zákazníkov, ktorí si kúpili biely rozkladací stôl GLIVARP s doskou z matného skla, aby ho prestali používať a vrátili ho do obchodného domu IKEA.

„Zákazníci informovali spoločnosť IKEA o prípadoch, kedy sa prídavná doska rozkladacieho stola GLIVARP uvoľnila z vodiacich líšt a vypadla. IKEA vyzýva všetkých zákazníkov, ktorí majú biely jedálenský stôl GLIVARP s matným sklom, aby ho priniesli späť do obchodného domu IKEA. Ako náhradu dostanú podobný výrobok alebo im v plnej výške vrátime peniaze. Pokladničný blok nie je potrebný,“ informuje ikea.com.echo adrotate_group(2);

zdroj: ikea.com

Obchodný dom IKEA zároveň uvádza, že Bezpečnosť výrobkov berie veľmi vážne. „Všetky naše výrobky testujeme a musia byť v súlade s platnými normami a legislatívou. Napriek tomu nám boli hlásené prípady, pri ktorých prídavná doska zo stola GLIVARP vypadla. Ospravedlňujeme sa zákazníkom za vzniknuté nepríjemnosti,“ dopĺňa IKEA.

Zdroj: ikea.com | Foto: ikea.com, wikipedia

Lajknite si i24.sk na Facebooku: