V pondelok 3. decembra, krátko pred 16.00 h bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala na moste cez Vážsky kanál, v katastri mesta Dubnica nad Váhom (okres Ilava). I24.sk o tom informoval hovorca KR HaZZ v Trenčíne, Marián Petrík. 

Na zásah boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Dubnice nad Váhom s jedným zásahovým vozidlom.

echo adrotate_group(2);

„Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že postihnutý automobil sa nachádza na moste, prevrátený na strechu. Pri udalosti sa zranila jedna osoba, ktorá bola mimo postihnutého automobilu. Cesta cez most bola neprejazdná,“ uviedol Marián Petrík.

Zasahujúci hasiči zabezpečili miesto udalosti a zranenému vodičovi poskytli do príchodu zdravotníkov ZZS prvú pomoc a  vykonali požiarno-bezpečnostné opatrenia. Následne po zdokumentovaní udalosti políciou príslušníci HaZZ pomocou lanového navijáku odtiahli havarovaný automobil mimo mosta, kde bol prevrátený späť na kolesá a cesta v danom úseku opäť sprejazdnená.

„K úniku prevádzkových kvapalín z havarovaného vozidla nedošlo,“ doplnil KR HaZZ v Trenčíne, Marián Petrík.

Zdroj|Foto: KR HaZZ Trenčín

Lajknite si i24.sk na Facebooku: