Ilustarčná foto

V nedeľu 3. novembra uplynul presne rok, kedy sa odohrala v Nitrianskom kraji tragická dopravná nehoda. Nešťastie si vyžiadalo mladý život 25-ročného Patrika. Podľa vtedajších informácií polície mal Patrikov 26-ročný spolujazdec odísť z miesta nehody sám do nemocnice. 

K tragédii došlo medzi Novou Vsou nad Žitavou a Slepčanmi (okres Zlaté Moravce) približne o 03.00 h. O dopravnej nehode sa záchranné zložky mali dozvedieť až 20 minút po 04.00 h.

Patrik, ktorý pri nehode zahynul bol podľa slov blízkych človek s veľkým srdcom, skvelý otec a brat. Okrem svojej rodiny miloval adrenalín a predovšetkým motorky a autá. Jeho priatelia preto zorganizovali rozlúčku, spôsobom jemu najbližším, ktorá sa konala 7. novembra 2018 v Slepčanoch. Podľa slov Patrikovho kamaráta išlo o akési posledné „zavŕčanie“ na jeho pohrebe.echo adrotate_group(2);

Na kamaráta nezabudli ani tento rok

Spanilú jazdu na jeho počesť zoragnizovali aj tento rok. Konať sa bude počas soboty 9. novembra o 19.00 h v Zlatých Moravciach (parkovisko pred Tescom). V prípade, že by ste sa jej chceli zúčastniť a zaspomínať si ňou na Patrika, všetky informácie nájdete nižšie v odkaze od jeho pozostalých priateľov a známych:

„Priatelia, známi, ale aj neznámi“ 
Minulý rok odišiel náš (kamarát, syn, otec, manžel) do auto-moto neba. Pre všetkých, ktorí poznali Patrika to bola veľmi veľká rana! Patrik hlavne miloval, autá a motorky, ale aj rýchlu jazdu. Preto sme sa rozhodli aj tento rok zorganizovať spanilú jazdu na počesť jeho pamiatke. Tí, ktorí sa jej zúčastnili minulý rok vedia, že je to silná atmosféra a Patrik je určite rád. Bol to človek ktorý nikdy nepovedal nie, keď ho niekto požiadal o pomoc. Preto by sme nemali zabúdať na takýchto ľudí, ale mali by sme si ich pripomínať aspoň takto! Ľudia tak vás poprosím aj tento rok držať sa pokynmi, ktoré budú predbežne dopĺňané do udalosti, na mieste parkovať poriadne na parkovacie miesta. Cca o 21:00 sa budeme presúvať do dediny Slepčany, odkiaľ Patrik pochádzal zapáliť mu sviečky… Poprosím všetkých neprovokovať zbytočne políciu a dodržiavať všetky predpisy! Všetci čo môžete to prosím zdieľajte a oznámte svojim kamarátom nech nás je čo najviac…“

Zdroj: Facebook, i24.sk | Foto: ilustračná pixabay.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: