Ilustračná foto

Polícia na Myjave vykonáva skrátené vyšetrovanie vo veci prečinu Výtržníctvo v súbehu s prečinom ublíženie na zdraví. O udalosti informovala i24.sk hovorkyňa KR PZ v Trenčíne, Elena Antalová. 

Podľa slov hovorkyne doposiaľ nezistený páchateľ ešte 11. februára, v čase od 00.00 h do 00.37 h v budove hotela na nám. M. R. Štefánika v Myjave v nočnom bare i počas diskotéky fyzicky napadol 35-ročného Michala.

Poškodeného o od parketu tlačil smerom k východu z baru, kde ho udrel päsťou do oblasti tváre, následne ho tlačil na schodisko vedúce na chodbu pred recepciu a vchodovým dverám do hotela, kde ho udrel päsťou do oblasti hlavy. Neznámy páchateľ sa na mieste verejnosti prístupnom dopustil výtržnosti tým, že napadol iného a poškodenému spôsobil zranenia ktoré si vyžiadali trojtýždňovú dobu liečenia.echo adrotate_group(2);

Vzhľadom nato, že v predmetnej trestnej veci sa nepodarili zistiť skutočnosti oprávňujúce
vykonať trestné stíhanie proti určitej osobe bolo trestné stíhanie uznesením povereného príslušníka PZ, Myjava prerušené. Po páchateľovi uvedeného skutku však pátrame ďalej,“ informovala Antalová.

Na záberoch z bezpečnostných kamier je vidno dvoch mužov, ktorí by mohli byť svedkami
napadnutia 35-ročného Michala. „Preto žiadame občanov o pomoc pri stotožnení neznámych mužov, ktorý by nám mohol pomôcť k objasneniu trestných činov výtržníctva a ublíženia na zdraví.  Akékoľvek informácie k ich totožnosti nám môžu občania poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158,“ doplnila hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Foto: KR PZ Trenčín, FB Polícia Slovenskej republiky

Lajknite si i24.sk na Facebooku: