Vo štvrtok 29. novembra, krátko po pol jedenástej večer bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala na Električnej ulici v Trenčíne. O udalosti informoval i24.sk hovorca KR HaZZ v Trenčíne, Marián Petrík. 

Na zásah boli podľa jeho slov vyslaní piati príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Trenčína s jedným zásahovým vozidlom. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že v dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu dvoch osôb, ktoré sa nachádzali v jednom z postihnutých vozidiel.

echo adrotate_group(2);

„Zasahujúci hasiči zabezpečili miesto udalosti a do príchodu zdravotných záchranárov poskytli zraneným osobám ošetrenie a predlekársku prvú pomoc. Následne na havarovaných vozidlách vykonali požiarno-bezpečnostné opatrenia a  prostredníctvom absorpčnej látky zachytili a z vozovky odstránili vytečené prevádzkové kvapaliny. Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou príslušníci HaZZ asistovali pri bezpečnom naložení postihnutých automobilov na vozidlá odťahovej služby,“ uviedol Petrík.

Zdroj|Foto: HaZZ Trenčín

Lajknite si i24.sk na Facebooku: