Celé Slovensko zostalo v šoku po tom, ako Vincze zverejnil tú najíntimnejšiu spoveď, akú len mohol. Prezradil, prečo s Adelou nemajú deti a možno ich ani nikdy mať nebudú. Jeho úprimné slová chceli skutočne veľkú odvahu.

Mladý moderátor Viktor Vincze (26) je od júna ženatý s našou najúspešnejšou moderátorkou Adelou Banášovou (37). Dvojica dostávala veľmi často otázky, ktoré sa týkali spoločného dieťaťa. Kedy príde, či príde, či už je Adela tehotná. Otázky, ktoré smerovali najmä na sympatickú blondínku, Viktora skutočne hnevali. Preto sa všetko rozhodol veľmi úprimne vysvetliť.

viktor vincze neplodný, viktor vincze adela banášová deti, viktor vincze takmer neplodný, viktor vincze spermie, známe osobnosti neplodnosť, vinze banášová nemôžu mať detiecho adrotate_group(2);

Dieťa vraj budú mať, keď bude mať Vincze spermie. Ako sám priznal, podľa lekárov je takmer úplne neplodný. S touto intímnou témou vyšiel na verejnosť aj kvôli osvete. Ako tvrdí, nie je to záležitosť žien, ale párov. A stále častejšie je ho potrebné riešiť na strane muža, čo je aj prípad prominentnej dvojice.

Kvalita a počet spermií sa u mňa blíži k hranici neplodnosti. Tiež som bol prekvapený. Aj z toho, že muži majú dnes oveľa väčší problém, ako si pripúšťajú,“ povedal otvorene markizák. Odpoveď, prečo je zdravý a mladý muž takmer neplodný, nepoznajú ani odborníci. Odporučili mu však zmeniť životný štýl. A tak Viktor vymenil obtiahnuté boxerky za voľné šortky, začal jesť zinok, v práci si dáva častejšie prestávky na prechádzky. Nepije, nefajčí, zdravšie sa stravuje. A dúfa, že sa to zlepší. viktor vincze neplodný, viktor vincze adela banášová deti, viktor vincze takmer neplodný, viktor vincze spermie, známe osobnosti neplodnosť, vinze banášová nemôžu mať deti

„Muži, ak sa vám nedarí mať dieťa, dajte sa otestovať. A nečakajte až kým sa rozhodnete mať deti, lepšie je vedieť tieto veci skôr. Možno sa ubezpečíte, že ste v poriadku. A keď nie, aspoň sa môžete nejak zariadiť,“ vyzýva všetkých moderátor. Dokedy nezačal riešiť tento problém u seba, netušil, že muži sú vraj na tom s neplodnosťou stále horšie a horšie. Aj preto chce upozorniť na tento problém širokú verejnosť. Ako známej a obľúbenej tvári sa mu to snáď podarí. Veľkú podporu mu prejavili fanúšikovia i kolegovia.

viktor vincze neplodný, viktor vincze adela banášová deti, viktor vincze takmer neplodný, viktor vincze spermie, známe osobnosti neplodnosť, vinze banášová nemôžu mať deti

Pridala sa k nemu i redaktorka Zuzana Hanzelová, manželka markizáka Michala Kovačiča. Táto dvojica má tiež pár mesiacov po svadbe a dostávajú vraj tie isté otázky ohľadom dieťaťa. Zhodujú sa teda na tom a radia všetkým, aby sa už nikoho nič podobné nepýtali. Ak sa teda nabudúce budete chcieť svojej známej spýtať na to, kedy už budú mať dieťa alebo či už na ňom pracujú, radšej si zakusnite do jazyka.

Zdroj: Facebook

Lajknite si i24.sk na Facebooku: