Ilustračná foto

Policajti z Prievidze žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po hľadanom 35-ročnom mužovi z Malej Čause (okres Prievidza). Okresný súd v Prievidzi vydal na menovaného Príkaz na dodanie do výkonu trestu pre prečin krádeže. 

Ľubomír CHRENKO (35) narodený 21.1.1984 z Malej Čause (okres Prievidza) je však podľa informácií Eleny Antalovej z KR PZ v Trenčíne obvinený aj zo zločinu úverového podvodu v štádiu pokusu a zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Ľubomír je asi 180 cm vysoký, štíhlej postavy. Má krátke tmavohnedé vlasy a zelenomodré oči. Popis oblečenia je v súčasnej dobe nezistený.echo adrotate_group(2);

„Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Prievidza na tel. čísle 096127 3755. Prípadne priamo na Kriminálnu políciu v Prievidzi na telefónnom čísle 096127 3374. Kontaktovať môžete aj oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy,“ uviedla Antalová.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Foto: KR PZ Trenčín, ilustračná foto i24.sk

Lajknite si i24.sk na Facebooku: