Ilustračná foto

Policajti z Prievidze žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom 51-ročnom Jaroslavovi z Prievidze. Ten mal podľa informácií ešte 23. apríla odísť z miesta svojho trvalého bydliska, vyzdvihnúť si invalidný dôchodok.

Nezvestnosť svojho syna nahlásila na políciu v Prievidzi jeho matka. „Menovaný je psychiatrický pacient. Trpí schizofréniou. Od tej doby ako odišiel z domu sa nikomu neozval a nepodal o sebe žiadnu správu. Taktiež nie je známe miesto, kde by sa mohol nachádzať. Mobilný telefón nemá,“ uviedla Elena Antalová z KR PZ v Trenčíne pre i24.sk.

Jaroslav Harach (51) z Prievidze je vysoký asi 168 cm, štíhlej postavy. Má čierne krátke, husto brčkavé prešedivelé vlasy a tmavohnedé oči. Má materské znamienko na pravej strane tváre nad perou.echo adrotate_group(2);

„Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158 alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Prievidza na tel. čísle 096127 3755. Prípadne priamo na Kriminálnu políciu v Prievidzi na telefónnom čísle 0961273372,“ doplnila Antalová.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Foto: KR PZ Trenčín, ilustračná foto i24.sk

Lajknite si i24.sk na Facebooku: