Ilustračná foto

Polícia Slovenskej republiky naďalej pokračuje v pátraní po 39-ročnej Nadežde Ondejkovej, ktorá je nezvestná od pondelka 14. januára. Jej manžel našiel po návrate z práce v ich spoločnom dome v Rusovciach už len štvormesačné bábätko. 

Nezvestná Nadežda Ondejková (39) je matkou troch detí. Okolie prehľadávali pátrači, dobrovoľníci i špeciálne vycvičené psy počas týždňa, no márne. Nasadený bol aj policajný vrtuľník. Nie je vylúčené, že mohlo ísť o popôrodnú depresiu.

Podľa informácií polície bola Nadežda videná naposledy v pondelok 14. januára v čase okolo 11.30 h v mieste svojho trvalého pobytu. „Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe,“ uvádza polícia na sociálnej sieti.echo adrotate_group(2);

Nezvestná Nadežda Ondejková je zdanlivého veku – 35 rokov, je štíhlej postavy s výškou 175 cm. Má zeleno-hnedé oči a hnedé vlasy po ramená. Naposledy mala na sebe oblečenú čiernu prešívanú bundu p stehná, šedočierny nákrčník, pravdepodobne modré rifle a čierne čižmy.

Akékoľvek informácie, ktoré by boli nápomocné pre jej vypátranie, ohláste na bezplatnej linke 158 alebo osobne na ktoromkoľvek oddelení policajného zboru.

Zdroj: FB PZ SR | Foto: FB PZ SR

Lajknite si i24.sk na Facebooku: