Ilustračná foto

Policajti z Prievidze žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej 17-ročnej dievčine, ktorej nezvestnosť oznámila na polícii dnes nad ránom jej matka. i24.sk o tom informovala Elena Antalová z KR PT v Trenčíne. 

Nezvestná Terézia Michalková (17), nar. 24.9.2001 z Prievidze je študentkou 1. ročníka strednej školy. V čase od včerajšieho večera (2. apríla) od 22.00 hodiny do 02.30 hod ušla cez okno rodinného domu z adresy svojho trvalého bydliska.

„Terézia mala nastúpiť na liečenie kvôli drogovej závislosti s ktorým nesúhlasila. Pred útekom z domu si nakrátko ostrihala vlasy, ktoré nechala v umývadle. Od doby čo mladistvá utiekla z domu sa nikomu nepozvala a nepodala o sebe žiadnu správu. Matka má obavy, že by si mohla ublížiť,“ uviedla trenčianska krajská policajná hovorkyňa pre i24.sk.echo adrotate_group(2);

Terézia je vysoká asi 165 cm, chudej postavy. Má krátke blond vlasy a modré oči. Na ruke má tetovanie v tvare listu.

„Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Prievidza na tel. čísle 096127 3755. Prípadne priamo na Kriminálnu políciu v Prievidzi na telefónnom čísle 0961273374,“ doplnila Antalová.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Foto: KR PZ Trenčín, ilustračná foto FB PZ SR

Lajknite si i24.sk na Facebooku: