Ilustračná foto

Vo štvrtok 6. júna boli policajti v skorých ranných hodinách vyslaní do miestnej časti Uhlisko v Banskej Bystrici na preverenie oznámenia o úmrtí mladej 18-ročnej ženy z Banskej Bystrice.

Podľa doteraz zistených informácií mala byť mladá žena na návšteve u svojho známeho v neďalekej obci v okrese Banská Bystrica, pričom sa jej mal v ranných hodinách náhle zhoršiť zdravotný stav.

„46-ročný muž, u ktorého bola na návšteve mal mladú ženu naložiť do svojho vozidla a viesť ju do nemocnice. Počas cesty telefonoval na linku 112 s tým, že im opísal situáciu a žiadal sanitku rýchlej zdravotnej pomoci, aby mu išla naproti, pričom sa so sanitkou stretli na parkovisku na Mičinskej ceste, kde však už 18-ročná žena nejavila známky života,“ uviedla pre i24.sk Petra Kováčiková z KR PZ v Banskej Bystrici.echo adrotate_group(2);

Na miesto bol privolaný súdny lekár, ktorý nariadil vykonať súdnu pitvu. Presná príčina smrti mladej Banskobystričanky bude známa až po vykonaní pitvy. Bližšie okolnosti prípadu sú predmetom ďalších vyšetrovacích úkonov.

Zdroj: KR PZ Banská Bystrica | Ilustračná foto: FB Polícia SR – Banskobystrický kraj

Lajknite si i24.sk na Facebooku: