Dominik Pallo bol talentovaný hráč. Vždy vynikal medzi svojimi rovesníkmi, preto nikoho neprekvapilo, že i napriek mladému veku už tento rok bojoval za Nižnú aj v extralige. Aj týmito slovami sa začína po sociálnej sieti Facebook šíriť výzva o pomoc pre mladého, talentovaného Dominika. 

Ten sa tešil, že bude po boku hviezd klubu zvádzať ťažké súboje v MEX a dúfal, že sa na konci sezóny bude radovať z titulu. Bohužiaľ namiesto toho zvádza neporovnateľne ťažší boj, nakoľko leží v banskobystrickej nemocnici. Bola mu totižto diagnostikovaná akútna leukémia.

Výzva ma jasný cieľ, ktorým je pomoc tomuto mladučkému a šikovnému chlapcovi. Preto, ak vám to situácia a zdravotný stav dovoľuje, príďte darovať krv skupiny 0+ v ktorejkoľvek transfúznej stanici na Slovensku s odvolávkou na meno pacienta – Dominik Pallo z Trstenej, nemocnica Banská Bystrica.echo adrotate_group(2);

„Dominik, sme s tebou a tento rok to pre teba vyhráme. ❤️ V mene jeho spoluhráčov a kamarátov vám všetkým ďakujeme,“ píšu Dominikovi priatelia na sociálnej sieti.

Zdroj: Facebook | Ilustračná foto: pixabay.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: