Ilustračná foto

Policajti z Považskej Bystrice žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po mladistvej nezvestnej osobe, ktorú naposledy videla jej matka takmer pred mesiacom 22. júna popoludní keď odišla z miesta trvalého bydliska. 

Nicola HUDÁKOVÁ (17) zo Záriečia (okres Púchov) od tej doby nedala o sebe nikomu vedieť. Taktiež  nie je známy jej pobyt a ani miesto kde by sa mohla nachádzať.

Nezvestná Nicola má zdanlivý vek 20 rokov. Je vysoká asi 174 cm, štíhlej postavy. Má červeno-čierne dlhé rovné vlasy a hnedozelené oči. Oblečené mala biele tielko, na ktorom mala šedý sveter, čierne dlhé legíny. Obuté mala biele členkové tenisky.echo adrotate_group(2);

„Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158 alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Považská Bystrica na tel. čísle 096126 3755. Prípadne priamo na Kriminálnu políciu v Považskej Bystrici na telefónnom čísle 0961263370,“ uviedla Elena Antalová pre i24.sk.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Foto: KR PZ Trenčín

 

Lajknite si i24.sk na Facebooku: