Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 77-ročnom Júliusovi, ktorý odišiel zo svojho trvalého pobytu v Topoľčanoch v sobotu 23.marca 2019. Pravdepodobne mal namierené do Spišského Hrušova, kam však nedorazil.

AKTUALIZÁCIA 27.3. 2019 – Nezvestný Július sa podľa informácií Renáty Čuhákovej z KR PZ v Nitre našiel. Bol dezorientovaný, ale je v poriadku!

Podľa slov nitrianskej krajskej policajnej hovorkyne, Remáty Čuhákovej dostala v utorok 26. marca rodina informáciu, že nezvestného muža mali vidieť v Leopoldove.echo adrotate_group(2);

Július Toplanský (77) potrebuje lieky, ktoré však nechal doma a bez nich býva dezorientovaný. Nezvestný je asi 165 cm vysoký, štíhlej postavy. Má krátke prešedivelé vlasy sčasané dozadu a modré oči. Oblečenú mal zelenú pánsku zimnú bundu.

„Informácie k pobytu alebo pohybu nezvestného muža je možné podať polícii na t.č. 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo do súkromnej správy na Fb stránke Polícia Slovenskej republiky,“ uviedla Čuháková pre i24.sk.

Zdroj: KR PZ Nitra | Foto: KR PZ Nitra, ilustračná foto FB PZ SR

Lajknite si i24.sk na Facebooku: