Polícia Slovenskej republiky sa obracia na verejnosť s prosbou o pomoc pri pátraní po dvoch vážne chorých osobách. V prípade akýchkoľvek informácií, kontaktujte políciu na bezplatnej linke 158.

Anna Révayová odišla vo štvrtok 13.12. 2018 z Domova sociálnych služieb v Topoľčanoch, kde je umiestnená. Žena je podľa informácií polície zbavená svojprávnosti.

Anna Revayová je vysoká asi 167 cm, plnoštíhlej postavy a má hnedé vlasy po plecia. V čase odchodu mala na sebe oblečenú hnedú bundu s kožušinou, šedo-hnedý sveter, bledé rifle a obuté mala hnedé topánky.

echo adrotate_group(2);

So žiadosťou o pomoc pri pátraní po 29-ročnom Martinovi Lüleyovi sa obracajú na verejnosť i policajt z Levíc, ktorý dňa 29.11.2018 odišiel z liečebne z Hronoviec. Nezvestný je vysoký asi 173 cm, štíhlej postavy. Má hnedé oči a čierne vlasy po plecia. Naposledy mal oblečenú čiernu bundu a so sebou mal červený ruksak.

„Akékoľvek informácie o nezvestnej 51-ročnej žene a 29-ročnom mužovi, ktoré by polícii pomohli pri pátraní môžete oznámiť na čísle 158 alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ,“ uviedla polícia.

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky | Foto: FB PZ sR

Lajknite si i24.sk na Facebooku: