POZOR! Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom 25-ročnom mužovi. O vyhlásenie pátrania po obvinenom požiadal poverený policajt Obvodného oddelenia PZ Zvolen. 

Peter Králik (25) zo Zvolena je obvinený vo veci prečinu ublíženia na zdraví, spáchaného v súbehu s prečinom výtržníctva. Hľadaný spôsobil poškodenému mužovi fyzickým násilím vážne zranenia.

echo adrotate_group(2);

„Dňa 28. 11. 2018, pred supermarketom na sídlisku Sekier vo Zvolene, fyzicky napadol mladého muža, čím mu spôsobil zranenia s predpokladanou dobou liečenia 28 dní. Poškodený bol prevezený do nemocnice v Banskej Bystrici, kde podstúpil operáciu zlomených tvárových kostí.Hľadaný bol aj v minulosti opakovane obvinený z násilnej trestnej činnosti (úmyselné ublíženie na zdraví, nebezpečné vyhrážanie, výtržníctvo). Úmyselne sa skrýva, čím marí vyšetrovanie tohto prípadu,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici, Mária Faltániová.

Polícia preto žiada občanov, aby akékoľvek informácie o hľadanom mužovi, oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru.

Zdroj|| Foto: KR PZ Banská Bytrica

Lajknite si i24.sk na Facebooku: