Ilustračná foto

Krajský dopravný inšpektorát KR PZ v Trenčíne upozorňuje motoristickú verejnosť, že v období od pondelka dňa 25. marca do soboty dňa 30. marca bude prebiehať súvislá obnova krytu vozovky na ceste I/9 v úseku medzi križovatkou s cestou III/1830 Látkovce a obcou Hradište.

Ako informovala Elena Antalová z KR PZ v Trenčíne, počas prác bude na ceste I/9 uzatvorený jeden jazdný pruh, pričom doprava bude riadená kyvadlovo – regulovčíkmi a po ukončení pracovnej doby semaformi. Po ukončení obnovy krytu bude daný do užívania cca 770 m dlhý úsek s novým povrchom vozovky.

„S cieľom zaistenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky žiadame vodičov motorových vozidiel, aby boli pozorní a vzájomne ohľaduplní a rešpektovali pokyny pracovníkov stavby. Zároveň žiadame vodičov motorových vozidiel, aby sa plne venovali sledovaniu situácie v cestnej premávke, vedeniu vozidla a dbali o zvýšenú opatrnosť a vzájomnú ohľaduplnosť,“ uviedla trenčianska krajská policajná hovorkyňa pre i24.sk.echo adrotate_group(2);

V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je termínová rezerva vykonania
obnovy krytu vozovky do 5. apríla 2019.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Ilustračná foto: pixabay.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: