horoskop 2018 horoskop na zajtra

Ľudia, ktorí sa v utorok prihlásili na Facebook zostali milo prekvapení. Obľúbená sociálna sieť zrejme končí s testovaním Prieskumníka. Slovákom sa totiž konečne začali zobrazovať príspevky stránok aj v tzv. „newsfeede“. 

Viacerí užívatelia Facebooku hlásia, že konečne vidia príspevky stránok, ktoré majú lajknuté aj na svojej hlavnej stránke, v newsfeede, spolu s príspevkami priateľov. Po tom ako 19.októbra začala sociálna sieť s testovaním Prieskumníka, bolo možné vidieť nesponzorované príspevky obľúbených stránok iba, ak ste sa preklikli do Prieskumníka (Explore Feed).

Takto sa nám momentálne zobrazujú príspevky v redakcii

To mnohom užívateľom nevyhovovalo, zdalo sa im to nepraktické a prekážalo im, že na hlavnej stránke sa im stále opakujú rovnaké príspevky priateľov. Zmenu späť spozorovali počas pondelkového večera a utorkového dňa (21.novembra). V redakcii i24 môžeme rovnako potvrdiť zmenu a hlásime, že viaceré príspevky obľúbených stránok už vidíme v newsfeede, ostatné však stále zostávajú v Prieskumníku.echo adrotate_group(2);

Takto sa nám momentálne zobrazujú príspevky v redakcii

Niektorí Slováci však tvrdia, že všetky príspevky stránok majú stále iba v Prieskumníku. Zostáva tak iba čakať, ako sa nakoniec celá záležitosť vyvinie. Slovensko bolo v testovacej vzorke spolu s krajinami Srí Lanka, Srbsko, Bolívia, Guatemala a Kambodža.

Takto sa nám momentálne zobrazujú príspevky v redakcii

Foto: Facebook, freegreatpicure.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: