K dopravnej nehode, pri ktorej opäť asistoval alkohol došlo vo štvrtok 7. februára o 16.30 h v okrese Partizánske. O udalosti informovala i24.sk Elena Antalová z KR PZ v Trenčíne. 

Podľa informácií došlo k dopravnej nehode tak, že 46-ročný Miroslav  jazdil na vozidle Peugeot 309 po ceste III/1754 cez obec Pažiť v smere od cesty I/64 na obec Malé Kršteňany.

„Vodič Peugeotu neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky a po prejdení miernej pravotočivej zákruty s vozidlom prešiel do protismerného jazdného pruhu. Tam s vozidlom dostal šmyk, prešiel naspäť do pravého jazdného pruhu a následne narazil ľavou prednou časťou svojho vozidla do zadnej časti vozidla Toyota Avensis ktoré bolo odstavené pri pravom okraji cesty,“ uviedla Antalová.echo adrotate_group(2);

Policajti po dopravnej nehode podrobili vodiča dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 1,38 mg/l, č predstavuje 2,88 promile. Pri tejto dopravnej nehode sa našťastie nikto nezranil. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na cca 2.200,-€.

„Miroslava následne policajti obmedzili na osobnej slobode. Po vytriezvení ho neminie obvinenie z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej latky,“ doplnila trenčianska krajská policajná hovorkyňa, Elena Antalová.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Foto: KR PZ Trenčín

Lajknite si i24.sk na Facebooku: