Ilustračná foto

POZOR! Obchodný reťazec dm drogerie markt Slovensko informoval o stiahnutí bio výrobku, ktorý konzumujú naši najmenší. Dôvodom jeho stiahnutia je preventívna ochrana spotrebiteľa. 

Z predaja sa sťahuje dmBio, kuracie mäso na prípravu príkrmu pre deti od 4. mesiaca, 125 g s dátumom minimálnej spotreby 21.01.2021. Dátum minimálnej spotreby je ľahko rozpoznateľný na veku výrobku. Výrobkov s iným dátumom minimálnej spotreby sa stiahnutie netýka.

Zdroj: FB dm drogerie markt Slovensko

Podľa slov manažérky marketingu Nicol Nosekovej sa vlastným monitorovaním zistilo, že pri jednotlivých výrobkoch s vyššie uvedeným dátumom minimálnej spotreby nie je možné vylúčiť prítomnosť drobných čiastočiek modrej fólie.echo adrotate_group(2);

„Preto vás prosíme, aby ste vyššie uvedený výrobok nekonzumovali a neotvorený alebo už načatý vrátili v ktorejkoľvek dm predajni. Peniaze vám budú, samozrejme, vrátené. Kvalita a bezpečnosť našich výrobkov sú pre nás tou najvyššou prioritou, a preto sa ospravedlňujeme za vzniknutú udalosť a nepríjemnosti,“ uvádza Noseková.

Zdroj: mojadm.sk | Foto: FB dm drogerie markt Slovensko, wikimedia.org ilustračná

Lajknite si i24.sk na Facebooku: