Smutnú informáciu potvrdil i režisér Zdeněk Troška. Sympatický herec sa do sŕdc divákov zapísal ako hlavná postava obľúbenej Troškovej komédie. V šoku sú aj  viaceré herecké hviezdy. Všetko sa pritom začalo úplne bežnou chorobou.

Český herec Jaroslav Šmíd (†47) zomrel nečakane v stredu 15.novembra. Informácia sa začala šíriť sociálnou sieťou, neskôr smutnú správu potvrdil i Troška. Hereckí kolegovia sú správou zdrvení. Spočiatku nebolo jasné, kvôli čomu sympatický herec svet v tak mladom veku náhle opustil. Troška teraz pre web super.cz prezradil, čo bolo pravdepodobne príčinou jeho smrti.

Šmíd vraj dostal chrípku, ktorú „prechodil“ kvôli množstvu práce. Nechcel rušiť predstavenia a tak chorobu nevyležal. „Neskôr dostal silnejší zápal pľúc, z ktorého sa, bohužiaľ, vyvinuli silnejšie komplikácie, ktoré viedli k tomu najhoršiemu. Je to strašné,“ dodal zdrvený Troška, ktorého okrem spoločnej práce spájal so Šmídom aj podobný osud, keď sa v minulosti obaja priznali ku svojej homose*uálnej orientácii.echo adrotate_group(2);

Šmíd (†47) sa preslávil najmä v komédii od Trošku – Doktor od jazera hrochov. Okrem toho sa objavil aj vo filme Trip to Venice. Zahral si aj vo viacerých seriáloch, medzi ktoré patria V.I.P. vraždy, Ulice či První republika.

#JaroslavSmid#kolega#partak#herec#spravnaDvojka#nova#dvojka#moderatoru#se#chysta#na#novy#porad#obed#

Príspevok, ktorý zdieľa Martina ?Praha – Budapešť (@martinka_holy),

Super lidi ? #navode #ohnivykure #autobazarmontekarlo #luciepolisenska #doktorodjezerahrochu #jaroslavsmid

Príspevok, ktorý zdieľa 25 y.o Czech Republic (@ludik_turovsky),

Zdroj: super.cz | Foto: Instagram, pixabay.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: