Za všetko mohlo ostré porušenie pravidiel. Keď sa to kompetentní dozvedeli, rozhodli sa zakročiť. Súťažiacu vyhodili a prišla tak o možnosť ďalej bojovať o výhru 75-tisíc eur. 

Eva Zelníková (22) na Farme definitívne skončila. Nepriamo mohol za všetko jej románik so Stanom. Blondínka mala totiž doma priateľa Matúša, ktorému sa nepáčilo ako majú k sebe dvaja farmári blízko.

Vypadnutie Stana prežívala Eva mimoriadne ťažko, čo dala i najavo. Evin priateľ sa tak rozhodol zavítať na Farmu a všetko si so svojou priateľkou vyjasniť, chcel počuť jej vysvetlenie. Keď sa o tejto návšteve dozvedeli kompetentní, museli ihneď zakročiť a blondínka musela hru opustiť. Eve partner priniesol i darčeky ako listy od rodiny, čokoládu a iné veci.echo adrotate_group(2);

Eva so Stanom sa nebránili nežnostiam ani pred kamerami

Súťažiaci nie sú oprávnení počas účinkovania v šou s nikým komunikovať (samozrejme, okrem štábu), ani prijímať žiadne dary,“ informuje o dôvodoch portál Markízy tvnoviny.sk.  Evin priateľ sa na statok dostal po tom, ako podplatil pracovníka SBS služby, voči ktorému boli následné vyvodené dôsledky.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook

Lajknite si i24.sk na Facebooku: