Miriam Kalisová aj Martin Šmahel dostali od Markízy stopku v relácii O 10 rokov mladší. Televízia na post moderátorky obsadila inú ženu, ktorá bude reláciu moderovať sama. Prekvapením je, že kompetentní tentoraz vsadili na známu speváčku. 

Divácky obľúbená relácia o 10 rokov mladší prichádza na jar 2018 opäť na televízne obrazovky. Markíza sa však rozhodla mierne zmeniť koncept relácie a s ním vymeniť aj moderátorov. Martin Šmahel a Miriam Kalisová úplne končia. Namiesto nich bude divákov celou premenou sprevádzať iba jedna moderátorka.

Miriam Kalisová zostáva už iba v Reflexe

Prekvapením však je, že televízia neobsadila žiadnu ostrieľanú modetároku. Rozhodli sa pre sympatickú speváčku Máriu Čírovú, informuje televízia na svojom webe. Dôvodom je zrejme aj jej obľúbenosť u divákov, čo dokázala v šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú aj vyhrala.echo adrotate_group(2);

Speváčku Čírovú čaká úplne nová skúsenosť

Čírová sa na novú skúsenosť skutočne teší. „Je to pre mňa výzva, ale vždy som takto brala všetko, čo mi prišlo do života. Poslúchla som svoj vnútorný hlas a dnes tu stojím a veľmi sa teším na všetkých, s ktorými budem diskutovať, riešiť životy a meniť ľudí,“ povedala speváčka pre Markízu.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook

Lajknite si i24.sk na Facebooku: