V stredu 13. decembra, krátko po 13.00 h bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla s autobusom, ktorá sa stala na novom moste v Trenčíne. O udalosti informoval i24.sk hovorca KR HaZZ v Trenčíne, Marián Petrík.

Na zásah boli podľa jeho slov vyslaní štyria hasiči z Trenčína s jedným zásahovým vozidlom. „Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo prieskumom zistené, že následkom zrážky zostali obe vozidlá na kolesách, pričom blokovali jeden jazdný pruh. Pri dopravnej nehode sa vážne zranil vodič osobného motorového vozidla. V autobuse sa v čase udalosti nenachádzali žiadni cestujúci, iba vodič, ktorý z udalosti vyviazol bez zranení,“ uviedol Petrík.

echo adrotate_group(2);

Zasahujúci hasiči v súčinnosti so zdravotníkmi ZZS poskytli zranenej osobe predlekársku pomoc a po stabilizovaní túto transportovali do sanitného vozidla ZZS. Následne na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a prostredníctvom sorbčného koberca zachytili vytekajúce prevádzkové kvapaliny. Po zdokumentovaní udalosti príslušníkmi polície, hasiči asistovali pri naložení havarovaného automobilu na vozidlo odťahovej služby.

Zdroj|Foto: HaZZ Trenčín

Lajknite si i24.sk na Facebooku: