Ilustračná foto

O kabelku s mobilným telefónom a peňaženkou s 250-timi eurami prišla pri nákupoch 81-ročná starenka v Malackách. Okrem uvedených odcudzených vecí sa v jej taške nachádzala i kreditná karta, na ktorej mala nalepený pin kód. 

Podľa informácií polície ju títo bezcharakterní ľudia okradli o ďalších 1000 eur. „V prípade, že poznáte osoby, ktoré by nám k tomu vedeli niečo povedať, volajte 158 alebo píšte do súkromnej správy na sociálnej sieti Facebook“, uvádza polícia.

ŽENA

Zdanlivý vek približne 20-25 rokov, výška 160-165 cm, chudej postavy. Osoba nemusí byť v štádiu tehotenstva tak, ako je vidieť na zábere. V čase spáchania krádeže mala táto žena hnedé vlasy po prsia so svetlými koncami. Oblečenú mala čiernu koženú bundu, čierne nohavice, biele tričko, čierno-ružové tenisky neznámej značky.echo adrotate_group(2);

MUŽ

Zdanlivý vek približne 25-30 rokov, výška 170-180 cm. Je predpoklad, že ide o róma atletickej postavy s hustým strniskom. V čase neoprávneného výberu z bankomatu mal na sebe šiltovku čiernej farby, tričko s krátkym rukávom a slnečné okuliare.

Zdroj: FB PZ SR | Foto: FB PZ SR, ilustračná i24.sk

Lajknite si i24.sk na Facebooku: