Ilustračná foto

Vážna dopravná nehoda sa udiala v nedeľu 25. novembra v obci Hostice (okres Rimavská Sobota), kde osobné auto vletelo do záhrady pri rodinnom dome. Podľa informácií utrpeli otec so synom ťažké zranenia, najmenej zranená vyviazla z auta spolujazdkyňa. 

K nešťastiu došlo v ranných hodinách, kde auto Škoda Fabia vyletelo z cesty a následne vletelo do záhrady pri rodinnom dome z doposiaľ nezistených príčin. Na tomto mieste zostalo prevrátené na streche.

„Dvoch ťažko zranených – Alexandra (39) a syna (17) z neďalekej dediny v okrese Rimavská Sobota – vytiahla z auta vodičova manželka (35), ktorá bola najmenej zranená,“ píše čas.sk. echo adrotate_group(2);

Podľa slov zástupcu riaditeľa hasičov v Rimavskej Sobote, Mariána Brádňana zasahovali na mieste nehody štyria hasiči a tri posádky záchranárov. Vodičovi osobného auta bola podľa slov hovorkyne KR PZ v Banskej Bystrici, Márie Faltániovej odobratá krv na zistenie hladiny alkoholu v krvi. Presné príčiny a okolnosti nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: cas.sk | Ilustračná foto: YouTube

Lajknite si i24.sk na Facebooku: