Obľúbená markizácka šou Let’s Dance spoznala v nedeľu svojho víťaza. O všetkom rozhodli iba diváci. Na parkete si to rozdali Vlado Kobielsky, Braňo Deák a Silvia Lakotošová spolu so svojimi tanečným partnermi. 

O víťazoch rozhodli na plnej čiare iba diváci svojimi hlasmi. Porota síce hodnotila a známkovala, ale nič viac. Všetky tri tanečné páry dokonca získali rovnaký počet bodov a to 78 z celkových možných 80 bodov. Divákom tak rozhodovanie neuľahčili, čo poznamenala i moderátorka Banášová. „Porota vám pomohla prd,” zažartovala. Každý tanečný pár predviedol svoj talent v dvoch kolách.

Vypadnutí tanečníci predviedli milé spoločné vystúpenie

Finálový večer bol skutočne plný emócií, viacerí účinkujúci sa nevyhli ani slzám. Po spoločne strávených týždňoch a desiatkach hodín driny bude niektorým občas určite za týmto kolotoč i smutno. Tancujúce celebrity v záverečných rečiach ďakovali najmä svojim rodinám, ktoré museli zvládnuť, že svojich milovaných videli v poslednej dobe iba minimálne. Samozrejme, veľká vďaka patrila i tanečným partnerom, bez ktorých by sa nedostali takto ďaleko.echo adrotate_group(2);

Výsledky, ktoré oznámili Adela Banášová s Pycom hovorili jasne. Takéto je výsledné poradie.

3.miesto

Silvia Lakatošová a David Schavel

Silvia Lakatošová vniesla do šou tradičné prvky a zatancovala si s Lúčnicou

2.miesto

Braňo Deák a Dominika Rošková

Braňo Deák s Dominikou predviedli vášnivý a romantický tanec

1.miesto

Vladimír Kobielsky a Dominika Chrapeková

Sympatická dvojica zaujala najviac divákov

Foto: Facebook

Lajknite si i24.sk na Facebooku: