Ilustračná foto

Počas víkendu vyhasol v Nitrianskom kraji mladý život 24-ročného vodiča z Bratislavy. K nešťastiu došlo v noci zo soboty na nedeľu 17. marca. Podľa informácií mal vodič zahynúť po náraze do plotu rodinného domu. 

Ako informoval portál čas.sk, vodič osobného motorového vozidla Fiat Stilo v obci Svätoplukovo (okres Nitra) zo zatiaľ nezistených príčin nezvládol riadenie a autom narazil do plota rodinného domu.

Auto po náraze odhodilo na cestu, kde sa následne prevrátilo. Vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Spolu so Sebastinom K. († 24) sa v aute viezli i ďalší mladí ľudia (24, 15, 20, 20) , ktorí boli rýchlou zdravotnou službou prevezení do nemocnice.echo adrotate_group(2);

Najvážnejšie zranenia utrpel občan Srbska (24), ktorý sa momentálne nachádza v umelom spánku. Zranenia utrpeli aj dve spolujazdkyne (15, 20) a jeden spolujazdec (20) z okresov Nitra a Nové Zámky.

„Polícia nehodu vyšetruje, bolo začatí trestné stíhanie pre usmrtenie,“ uviedla pre čas.sk Renáta Čuháková z KR PZ v Nitre.

Zdroj: cas.sk | Ilustračná foto: FB PZ SR

Lajknite si i24.sk na Facebooku: