Ilustračná foto

Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Trenčíne upozorňuje motoristickú verejnosť, že v období od soboty 20. júla do nedele 21. júla bude čiastočne obmedzená a odklonená cestná premávka na ceste II/507 v k.ú. Skalka nad Váhom

Z dôvodu konania kultúrno-spoločenskej akcie „Púť na Skalke 2019“ polícia upozorňuje motoristickú verejnosť, že v čase od soboty (20.07) od 17.00 hodiny do nedele(21.07) 01.00 hodiny a taktiež v nedeľu (21.07) od 7.00 hodiny do 15.00 hodiny bude úplne uzavretá cesta medzi Zamarovcami a Skalkou nad Váhom.

Cestná premávka bude riadená príslušníkmi polície a taktiež bude riadne vyznačená obchádzka z obce Skalka nad Váhom cez obec Hrabovka na ul. Istebnícka a Vlárska v
Trenčíne.echo adrotate_group(2);

„S cieľom zaistenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky žiadame vodičov motorových vozidiel, aby boli pozorní a vzájomne ohľaduplní a rešpektovali pokyny polície a usporiadateľov tejto kultúrno-spoločenskej akcie,“ uviedla Elena Antalová pre i24.sk.

Ako doplnila trenčianska krajská policajná hovorkyňa, polícia zároveň žiada vodičov motorových vozidiel, aby sa plne venovali vedeniu vozidla a sledovali situáciu v cestnej premávke, a dbali na zvýšenú opatrnosť a vzájomnú ohľaduplnosť.

Zdroj: KR PZ Trečín | Foto: pixabay.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: