Ilustračná foto

Vodiči, pozor! Polícia upozorňuje na úplnú uzávierku úseku rýchlostnej cesty R6 Beluša – Dolné Kočkovce v okrese Púchov. i24.sk o tom informoval Pavol Kudlička z KR PZ v Trenčíne. 

Úplná uzávierka sa vykoná v čase od 11.06.2019 (utorok) – 12.00 h do 22.07.2019 (pondelok) – 18.00 h v úseku od križovatky Beluša po križovatku Dolné Kočkovce. Dôvodom je realizácia rekonštručných stavebných prác v uvedenom úseku rýchlostnej cesty.

Doprava bude vedená po obchádzkových trasách v územných obvodoch okresov Púchov a Považská Bystrica (cesty I/61, I/61A I/49, I/49A) a bude usmerňovaná umiestneným dočasným dopravným značením a dopravnými zariadeniami.echo adrotate_group(2);

„Vzhľadom k uvedenému žiada Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Považskej Bystrici účastníkov cestnej premávky a celú motoristickú verejnosť, aby pri plánovaní ciest, v rámci ktorých verejnosť využíva tento úsek rýchlostnej cesty R6, zohľadnili vyššie uvedené dopravné obmedzenia, zvýšili opatrnosť a pozornosť a sledovali dočasné dopravné značenie a zariadenia (prípadne  rešpektovali pokyny osôb určených na riadenie premávky),“ uviedol Kudlička pre i24.sk.

Zdroj: KR PZ Trenčín | Ilustračná foto: pixabay.com

Lajknite si i24.sk na Facebooku: