pošta elektronické pohľadnice, pošta epohľadnice, slovenská pošta elektronické pohľadnice, slovenská pošta pohľadnice

Slovenská pošta býva síce mnohokrát kritizovaná, no teraz si pre svojich zákazníkov pripravila skutočne skvelú novinku. Nová služba, ktorú bude poskytovať uľahčí, no najmä rozveselí vás i vašich blízkych.

Slovenská pošta si mesiac pred Vianocami pripravila skvelú novinku. Tú však ocenia viacerí určite aj počas roka. Pošta spúšťa projekt elektornických pohľadníc, pod názvom „Moja pohľadnica“. Prostredníctvom mobilného telefónu a webu umožní zákazníkom vytvoriť si pohľadnicu s vlastným motívom.

Pozdravy z dovolenky s fotografiou či narodeninové priania tak budú môcť byť originálne a podľa predstáv zákazníkov. Čo určite poteší aj Slovákov v zahraničí je fakt, že týmto spôsobom budú môcť svojim blízkym na Slovensku poslať pozdrav jednoduchšie ako zo zahraničia. Rovnako je možné poslať pohľadnicu i zo Slovenska do zahraničia. Slovenská pošta ju vytlačí a ostatné už spraví za vás.echo adrotate_group(2);

pošta elektronické pohľadnice, pošta epohľadnice, slovenská pošta elektronické pohľadnice, slovenská pošta pohľadnice

„Vytvorenie pohľadnice je veľmi jednoduché – cez odkaz na internetovej stránke www.posta.sk si zákazník vyberie z dvoch rôznych formátov pohľadnice – A6 (150 x 100 mm) a A5 (210 x 150 mm) a nahrá si ľubovoľnú fotografiu či obrázok z vlastnej galérie, prípadne využije niektorú z pripravených šablón,“ informuje hovorkyňa Martina Macková. Následne je potrebné zadať text, ktorý bude uverejnený na zadnej strane a vypísať doručovacie údaje. Po objednaní prebehne platba, ktorú je možné vykonať štandardnými platobnými kartami alebo prostredníctvom Poštovej karty.

Doručenie by malo trvať maximálne tri pracovné dni. Cena je 0,90 eur v prípade klasického rozmeru a 1,10 eur v prípade väčšej pohľadnice. V prípade zahraničia závisí cena a doba duručenia od krajiny prijímateľa. Službu je možné už teraz využiť na webe pošty. pošta elektronické pohľadnice, pošta epohľadnice, slovenská pošta elektronické pohľadnice, slovenská pošta pohľadnice

Zdroj: Slovenská pošta | Foto: Slovenská pošta, pixabay.com, wikimedia.org

Lajknite si i24.sk na Facebooku: