Ilustračná foto

Policajti PMJ zadržali ženu, ktorá jazdila so svojimi malými deťmi pod vplyvom alkoholu. i24.sk o tom informovala Mária Linkešová z Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave. 

Podľa jej slov dostalo operačné stredisko dostalo vo štvrtok 11. júla podvečer informáciu, že žena mala na parkovisku na Ulici Rybníkovej v Trnave bezdôvodne jazdiť naprieč celým parkoviskom a údajne mala byť pod vplyvom alkoholu.

Informáciu o vodičke dostali všetky hliadky v Trnave a krátko na to policajti PMJ podozrivý VW GOLF zastavili na Bučianskej ulici v Trnave. Vodičku vyzvali, aby predložila doklady a podrobila sa orientačnej dychovej skúške na alkohol.echo adrotate_group(2);

„V dychu jej namerali hodnoty, najskôr 0,69 mg/l a neskôr 0,73 mg/l, čo je 1,5 promile alkoholu. Trnavčanke zadržali vodičský preukaz, ďalšiu jazdu jej zakázali a predviedli ju na policajnú stanicu,“ uviedla Linkešová pre i24.sk.

Dve deti, vo veku  4 a 6 rokov, ktoré sa nachádzali v aute, odovzdali policajti starej mame. „30 ročná žena je podozrivá z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a do rozhodnutia súdu zostáva v cele policajného zaistenia. O jej vine a treste sa rozhoduje v tzv. super rýchlom konaní,“ doplnila hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trnava | Ilustračná foto:

Lajknite si i24.sk na Facebooku: