Ilustračná foto

Polícia dostala v stredu 24. apríla ráno okolo 6.00 h ráno oznámenie o dopravnej nehode pri obci Senné (okres Michalovce). Podľa aktuálnych informácií našla hliadka vozidlo opustené, preto začala ihneď pátrať po vodičke, ktorá ho mala šoférovať. Hrozilo, že v šoku odišla preč.

Policajti so služobnými psami po nej pátrali, v prvých momentoch bezvýsledne. Kvalitnou operatívno-pátracou činnosťou policajti zistili, že je pri družstve v Suchom podozrivé auto. V ňom sa mal nachádzať páchateľ a hľadaná žena. Keďže mal byt muž ozbrojený, hliadka si obliekla nepriestrelné vesty. Služobný pes Bart podozrivého vytiahol z auta. Druhý pes Black ho istil. Muž bol zadržaný.

echo adrotate_group(2);

Ako uviedla pre i24.sk košická krajská policajná hovorkyňa, Lenka Ivanová, policajti na prípade naďalej intenzívne pracujú aj počas štvrtka 25. apríla a vykonávajú nevyhnutné vyšetrovacie úkony na rôznych miestach.

„Vzhľadom na závažnosť prípadu zverejnenie akýchkoľvek ďalších informácií môže zmariť alebo sťažiť ďalší priebeh vyšetrovania. Po vykonaní nevyhnutných vyšetrovacích úkonov budeme verejnosť o prípade prostredníctvom médií informovať,“ doplnila Ivanová.

Zdroj: FB Polícia SR – Košický kraj, KR PZ Košice | Foto: FB Polícia SR – Košický kraj, ilustračná foto i24.sk

Lajknite si i24.sk na Facebooku: